Bil TOYOTA PROACE 2017 eu godkjent
Hakadal, 1488
Product information and Technical condition
Praktisk og driftssikker varebil med 6-trinns manuell girkasse og to skyvedører. Dette er en super håndverkerbil med god plass til både mannskap og utstyr. Bilen har 3 seter foran og et stort og romslig lasterom bak.
Bilen er i god teknisk stand og har blitt jevnlig vedlikeholdt. Den har noen mindre bulker og riper samt litt overflaterust enkelte steder utvendig, noe som må forventes på en arbeidsbil i denne alderen. Mekanisk fungerer bilen meget godt. Bilen er 1. gang registrert 14.12.2017.
Vedlikehold og service:
Registerreim skiftet i desember 2025 Nylig skiftet lenkearmer og flere slitedeler Alt arbeid utført på godkjent verksted Kvitteringer og dokumentasjon medfølger Utstyr:
Ryggekamera Parkeringssensorer foran og bak Takstativ 6-trinns manuell girkasse 2 skyvedører 3 seter foran Stort lasterom 2 sett nøkler Bilen ble EU-godkjent for ett år siden, og det er derfor ett år igjen til neste EU-kontroll.
En solid og praktisk varebil som er klar for nye oppdrag. Perfekt for håndverkere, servicebedrifter eller andre som trenger en romslig og pålitelig arbeidsbil.
Asset Identification
Model and Make
Condition
Engine
Payload
Certifications
Environmental Information
Important sales information
Denne auksjonen er opprettet av Rishu Prashar på vegne av selger.
For spørsmål kontakt rishu.prashar@retrade.eu eller +4798429747
Utlevering av objekt må avtales direkte med selger minst 1 dag på forhånd.
Kjøper, alternativt transportselskap, er ansvarlig for lasting av objekt hvis ikke selger har mulighet å bistå. Korrekt transportdokumentasjon er et krav for å få hentet kjøpt objekt.
This auction was created by Rishu Prashar on behalf of the seller.
For questions contact rishu.prashar@retrade.eu or +4798429747
Collection of the lot must be agreed directly with the seller at least 1 day in advance.
The buyer or the transport company is responsible for loading the object if the seller is not able to assist. Correct documentation for transport is required before collection of objects can take place.
General conditions
- Sales commission is included in your bid. Auction charges and VAT is added when applicable.
- Payment charges (kr 250,- / EUR 25) will be added.
- All invoices have 5 days payment terms.
- Payment must be registered before seller can be contacted for collection of purchased items
- All purchases must be collected within 21 days.
- NOTE! No collection can be made without prior agreement with the seller. Collection code is required.
- The auction item is approved by the buyer at collection.
- The buyer is responsible for all costs and arrangements with regards to collection, transport and export.
Bids
| Bidder | Amount | Type | Time |
|---|