Traktor JCB 4220 Nordic Edition
Brøstadbotn, 9311
Produktinformation og teknisk stand
Meget pen og lite brukt JCB Fastrac 4220 Nordic Edition selges.
Traktoren er 2022-modell og har kun gått 664 timer / 12 809 km. Den er i svært god stand og godt utstyrt, spesielt med tanke på brøyting og annen veidrift. Med 217 hk, trinnløs CVT-transmisjon, firehjulsstyring, hydraulisk fjæring på begge aksler og skivebremser er dette en svært komfortabel, stabil og effektiv traktor både på vei og under arbeid.
Traktoren er ikke lenger hastighetsbegrenset til 50 km/t.
Den står på ett sett Nokian Hakkapeliitta TRI industrihjul med seiping og pigg, som gir svært godt grep på vinterføre. Utstyr og spesifikasjoner: SISU Steg 5-motor, 6,6 liter – 217 hk / 950 Nm Trinnløs CVT-transmisjon Firehjulsstyring med fire styremoduser Hydraulisk fjæring på fram- og bakaksel ABS og skivebremser Heavy Duty-aksler Automatisk differensialsperre foran Front-PTO Frontmontert trepunktsløft Brøyteplate To hydraulikkuttak og fri retur foran Fire hydraulikkuttak bak Variabel hydraulikkpumpe med kapasitet på 200 l/min Power Beyond og prioritert mengdekontroll Firetrinns kraftuttak bak 8 tonns løftekapasitet bak 900 kg motvekt montert bak førerhytta Duomatic luftkobling og hydraulisk hengerbrems Full LED-belysning, inkludert brøytelys Seks LED-arbeidslys foran og seks bak Blitzbjelke på taket Oppvarmet førersete i skinn Oppvarmet front- og bakrute Ryggekamera med oversikt over trepunkt GPS-klargjort og ISOBUS-ledningsnett Vendeteigsautomatikk Hill Hold Motor- og transmisjonsvarmer Heldekkende bakskjermer JCB LiveLink
Ettermontert tilleggshydraulikk foran Traktoren har fått profesjonelt ettermontert tilleggshydraulikk foran, utført av Steinly Hydraulikk AS. Arbeidet og utstyret er dokumentert. Elektrisk vekselventil mellom frontløft og ekstra hydraulikkuttak Betjenes med traktorens originale hjul og knapper for fronthydraulikken Egen bryter med indikator i armlenet 12 V styresignal i den frontmonterte 7-polede kontakten, blant annet for styring av vinge på plog Ekstra kabelopplegg mellom førerhytte og front Ti ledige ledere for eventuell videre tilkobling av utstyr
Dette er en gjennomført og svært godt utstyrt Fastrac som er klar til bruk. Kombinasjonen av lavt timetall, høy kjørekomfort, kraftig hydraulikk og god vinterutrustning gjør den særlig godt egnet til brøyting, transport og veivedlikehold.
EU-kontroll og tilstand Traktoren er ikke EU-godkjent per dags dato. Den har stått lagret innendørs på piggdekk og er derfor ikke blitt fremstilt for PKK. Traktoren kan etter avtale selges ferdig EU-godkjent. Den kan besiktiges og prøvekjøres etter avtale.
Aktividentifikation
Model og mærke
Tilstand
Fysisk beskrivelse
Motor
Certificeringer
Transmission
Fremdrift
Hydraulik
Førerhus
Miljøinformation
Andet udstyr
Technical Condition Report (TCR)
Vigtig salgsinformation
Denne auktion er oprettet af Per Inge Stenhaug på vegne af sælger.
Ved spørgsmål, kontakt peringe.stenhaug@retrade.eu eller +47 97155103
Levering af varen skal aftales direkte med sælger mindst 1 dag i forvejen.
Køber eller transportfirmaet er ansvarlig for at læsse varen, hvis sælger ikke selv kan hjælpe. Korrekt transportdokumentation er et krav for afhentning af den købte vare.
Generelle betingelser
- Salgsprovision er inkluderet i dit bud. Auktionsafgift og moms tilføjes, der det er relevant.
- Betalingsavgift (kr 250,- / EUR 25) vil blive tilføjet.
- Alle fakturaer har 5 dages betalingsfrist.
- Betaling skal være registreret, før sælger kan kontaktes for afhentning af købte genstande
- Alle køb skal afhentes inden 21 dage.
- OBS! Der SKAL indgås en aftale med sælger før afhentning, og udleveringskode SKAL fremvises sælger.
- Auktionsgenstanden godkendes af køber ved afhentning.
- Køber er ansvarlig for alle omkostninger og organisering med hensyn til afhentning, transport og eksport.
Bud
| Budgiver | Beløb | Type | Tidspunkt |
|---|---|---|---|
| #1 | 2.000,00 NOK | Auto | 22. sep. 2026, 20.26 |